Együttműködés az Eszterházy Károly Egyetemmel

Együttműködő egyetem

Együttműködési megállapodást írt alá az Eszterházy Károly Egyetem és a Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium. Az együttműködési megállapodást Dr.Liptai Kálmán rektor és Majkutné Tóth Emma intézményvezető írta alá 2017. április 27-én a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson.

Bujdosó Zoltán, a gyöngyösi Campus főigazgatója a sajtótájékoztatón hangsúlyozta: fontos, hogy az egyetem és a középiskola között eddig is élő volt a kapcsolat, a megállapodás ezt most magasabb szintre emelte.

Az együttműködés kiterjed:

- közös programok szervezésére és lebonyolítására,

- szakmai napokon történő kölcsönös részvételre, beiskolázási programok közös szervezésére és lebonyolítására,

- a képzési profilnak megfelelően az egyetem valamint az egyetem tulajdonában lévő vállalkozások által üzemeltetett infrastruktúra megismerésére,

- szakmai előadások, felvételi tájékoztatók és rendhagyó tanórák megtartására,

- középiskolai valamint egyetemi hallgatók közös programjainak szervezésére,

- középiskolai diákok kutató programokba történő bevonására,

- tanulmányi és szakmai versenyek szervezésére.

Képek:

EKE EKE EKE EKE

Dr. Liptai Kálmán rektor, valamint házigazdaként Dr. Bujdosó Zoltán rektorhelyettes

Kovácsné Szabó Ildikó igazgató helyettes /Deák Ferenc Gimnázium/ és Lantos Laura a DÖK elnöke

Majkutné Tóth Emma igazgató és Pénzesné dr. Kónya Erika mb. dékán

Majkutné Tóth Emma igazgató veszi át az együttműködési megállapodást